O nas

Podłogi Wójciak to firma nowoczesna, korzystająca z doświadczenia pracowników i jakości produktów. Oferujemy sprzedaż i montaż innowacyjnych paneli winylowych, laminowanych i mineralnych niemieckich firm JOKA, SCHLAU I BRILLUX. Doskonała jakość i współczesny design sprawiły, że podłogi we wnętrzach nie tylko pięknie się prezentują, ale są też bardzo wytrzymałe. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży umożliwiło nam odnalezienie dla Państwa wyjątkowego asortymentu. Połączenie tych wyjątkowych paneli z naszym precyzyjnym montażem gwarantuje trwałość podłóg. Jesteśmy profesjonalistami zaangażowanymi w swoją pracę.

 

Zadowoleni klienci:

 

Nasza oferta podłóg winylowych

Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych
oraz firm, które zarządzają nieruchomościami wielkopowierzchniowymi. Układamy panele winylowe w sklepach, galeriach handlowych, salonach wnętrzarskich oraz domach prywatnych. Do współpracy zapraszamy też architektów wnętrz, którzy z zadowoleniem wybierają nasz asortyment, stawiając na nowoczesny design i trwałość paneli.

Siedziba naszej firmy znajduje się w małej miejscowości na Dolnym Śląsku, ale zasięg działania rozszerzyliśmy na cały kraj. Przez 10 lat szukaliśmy w Niemczech idealnych paneli podłogowych, które teraz chcemy Państwu zaoferować. Naszą misją jest dobrze wykonana praca. Polegamy na 3 zasadach: elastyczność i dopasowanie do klienta, precyzja i trwałość oraz zaangażowanie. Zapraszamy do naszej siedziby, gdzie doradzimy jakie panele sprawdzą się w Waszych wnętrzach. Na miejscu pokażemy wzorniki i wspólnie dobierzemy rodzaj i kolor dekorów. Gwarantujemy, że nasze panele są najwyższej jakości, oferowane w atrakcyjnej cenie i montowane z niemiecką precyzją.

Partnerzy

Nr telefonu

795 000 092

Email

info@podlogiwojciak.pl

Godziny pracy

Pn-pt: 9:00–17:00

ADRES

ul. Bożka 57
Jelcz-Laskowice