Panele winylowe do kuchni, Podłogi winylowe kuchenne

Idealna podłoga winylowa do Twojej kuchni

Planowanie kuchni wymaga strategicznego podejścia, jeśli kuchnię faktycznie chcemy wykorzystywać do gotowania czyli podstawowej jej funkcji. Dlaczego? Kto kiedyś umieścił lodówkę daleko od zlewu, a jeszcze dalej kuchenkę to wie, że ergonomia to wyjątkowo ważna kwestia w planowaniu.

Czy podłoga wymaga też takiego przemyślenia? Mając taką wiedzę o podłogach jak my, z pewnością odpowiedzielibyście, że tak. Pokażemy Wam, że panele winylowe kuchenne to rozwiązanie, które pozwoli Wam zaoszczędzić czas i ułatwi życie.

ERGONOMIA W KUCHNI

Wchodzimy z zakupami do kuchni, chcemy zapalić światło, ale włącznik jest po drugiej stronie. Chcemy rozpakować zakupy do lodówki, ale drzwiczki otwierają się na taką stronę, że nie udaje nam się to zrobić szybko. Wyciągamy warzywa z lodówki, aby je umyć i musimy przenosić je na koniec blatu bo tam mamy zlew. Umyte warzywa chcemy wrzucić do gotującej się wody, ale biegniemy przez całą kuchnię bo kuchenkę mamy dalej niż powinniśmy mieć.

Ślad kapiącej wody po warzywach tylko wskazuje nam ścieżkę jaką bezmyślnie pokonujemy, przypominając o tym, że przy planowaniu nie wzięliśmy pod uwagę ważnych informacji. Nie uwzględniliśmy rad osób, które się na tym znają lub nie współpracowaliśmy ze specjalistami.

W każdej dziedzinie warto rozeznać się zanim podejmiemy decyzję i warto zdecydować komu chcemy zaufać. Podobnie jak z rozmieszczeniem sprzętów sprawdźmy jakie rozwiązanie jest dla nas najlepsze.

Nie zawsze też to na czym nam zależy będzie odpowiednie dla kogoś innego. Dlatego powinniśmy powiedzieć doradcom o swoich oczekiwaniach, aby pomogli dopasować asortyment i zaproponować rozwiązania adekwatne do naszego stylu życia i sposobu korzystania np. z kuchni.

podłogi winylowe do kuchni

Podłogi winylowe nadają się do kuchni w Twoim domu:

podłogi winylowe do restauracji

Panele winylowe do restauracji

panele winylowe do salonu

Panele winylowe do salonu

panele winylowe do galerii

Panele winylowe do galerii

panele winylowe do kuchni

Panele winylowe do kuchni

Czy podłogi winylowe do kuchni to prosty wybór? Zdecydowanie prostszy niż zachowanie ergonomii w kuchni. Jeśli nie wiemy na temat podłóg winylowych zbyt wiele to zawsze możemy zapytać doradców w firmie Podłogi Wójciak, którzy na miejscu są po to, by nam pomóc w podjęciu decyzji. Nie zawsze jest to wybór czysto estetyczny, ale również praktyczny. Doradcy mają ogromną wiedzę z tego zakresu długoletnie doświadczenie i szereg różnych realizacji za sobą. Skorzystajmy z tej możliwości.

PODŁOGI WINYLOWE DO KUCHNI UŁAWIAJĄ ŻYCIE

Jak to możliwe, że podłoga może ułatwić nam życie? Użytkownicy podłóg winylowych, którzy zdecydowali się na ten wybór wiedzą, że pewne rzeczy od czasu kiedy mają panele winylowe w kuchni są prostsze niż dotychczas. Nasi klienci mówią, że o wiele łatwiej jest utrzymać czystość w kuchni.

Panele winylowe nie wchłaniają wilgoci, zatem wystarczy je przetrzeć. Czy myśleliśmy kiedyś, aby mieć drewno w kuchni, które wygląda pięknie? Pewnie tak, ale zrezygnowaliśmy bo wiedzieliśmy, że to niezbyt dobry pomysł. Zupełnie nietrafiony w kuchni i nietrwały ze względu na to, że drewno wchłania wilgoć.

W tej chwili panele winylowe imitujące do złudzenia naturalne drewno pozwalają nam poczuć, że z niczego nie rezygnujemy, a zachowanie czystości wcale nie jest trudne. Może nam się też czasem przytrafić, że coś nam upadnie, coś co mogłoby skruszyć kafle. Panele winylowe są wykonane z kilku warstw winylu.

To właśnie te warstwy stanowią ich rdzeń. Na warstwę PCV nałożona jest jeszcze przezroczysta warstwa poliuretanu. Dzięki niej powierzchnia podłogi winylowej jest elastyczna i wytrzymała. Ta kombinacja sprawia, że nie będziemy musieli denerwować się ubytkami czy zarysowaniami. Z panelami winylowymi w kuchni będziemy cieszyć się piękną podłogą zamiast myśleć o jej wymianie. Czy to nie ułatwia życia?

KUCHNIA Z PANELAMI WINYLOWYMI

Wyjątkowego charakteru kuchni może nadać tylko podłoga winylowa. Coraz częściej wybieramy klimat industrialny, rustykalny, modernistyczny lub eklektyczny. Podłogi winylowe idealnie współgrają z tymi nowoczesnymi trendami. W zależności od wybranego wariantu stanowią realistyczną imitację naturalnego drewna, minerałów lub kamienia.

Dostępne są modele w różnych wariantach kolorystycznych o ciepłych lub zimnych odcieniach. Naszym klientom dajemy do wyboru najlepsze panele winylowe firm Schlau, Joka i Brillux. Każda z nich oferuje współczesne kolekcje dekorów np. kolekcja firmy Schlau design project, premium lub basic zachwycają swoją naturalnością i minimalizmem, dodając pomieszczeniom nowoczesności i elegancji.

Podłogi Brillux to łącznie 40 wzorów, podzielonych na cztery aktualne kolekcje: charismatic woods, wyróżniającą się różnorodnością struktur i kontrastami kolorystycznymi w obrębie pojedynczych elementów, nordic style – o skandynawskiej prostocie, fine selection – o klasycznych wzorach oraz modern stones, którą wyróżnia jednolitość i możliwość położenia płytek bez fugowania. Z takimi możliwościami ograniczać nas może tylko wyobraźnia. Dajmy się jej ponieść, by mieć stylową, jedyną w swoim rodzaju kuchnię na miarę swoich marzeń.

czytaj dalej

Partnerzy

Nr telefonu

795 000 092

Email

info@podlogiwojciak.pl

Godziny pracy

Pn-pt: 9:00–17:00

ADRES

ul. Bożka 57
Jelcz-Laskowice