Panele winylowe do łazienki, Podłogi winylowe łazienkowe

Idealna podłoga winylowa do łazienki

Panele winylowe to przełom w projektowaniu łazienek, to złamanie schematów, na które wszyscy czekali. To połączenie estetycznych marzeń z praktycznym wymiarem. Panele winylowe wprowadziły do łazienek imitację drewna – imitację tak doskonałą, że architekci wnętrz i użytkownicy łazienek zakochali się w tym rozwiązaniu. Dlaczego tak dobrze zareagowaliśmy na ten produkt?

Czy różnorodność jaką oferowali nam producenci kafelków nas nie zadowalała? Zapewne tak, ale żadna struktura kafli nie była w stanie oddać natury drewna, a panele winylowe to właśnie uczyniły.

Od momentu, w którym panele winylowe zastąpiły wyglądem drewno, a właściwościami idealnie nadawały się do łazienki nastąpił przełom. Nagle mogliśmy mieć wnętrza najwspanialszych SPA hotelowych we własnym domu.

Relaks w kąpieli

Najwspanialsze w tym przełomie było to, że wyzwoliły w ludziach nowe pokłady kreatywności. Na podłogach łazienek na dobre zagościły panele winylowe. Stworzenie przyjemnej ciepłej powierzchni, która wyglądem przypomina drewno stało się możliwe właśnie dzięki panelom winylowym. Architekci wnętrz wreszcie w swoich rękach mieli drewnopodobny asortyment, który nie absorbuje wilgoci.

Dzięki temu mogli urzeczywistnić swoje najśmielsze realizacje. W końcu mogli wykorzystać panele winylowe na podłodze łazienkowej. Biel, naturalne kolory ziemi i dekory przypominające naturalne drewno, minerały lub kamień sprawiły, że łazienki w wielu domach zaczęły wyglądać jak SPA.

Połóż w łazience panele winylowe

Przestały pełnić funkcje tylko kąpielowe, a zaczęły być miejscem, w którym można się przede wszystkim zrelaksować. Wyobraźmy sobie do tego świece, zielone kwiaty, wiklinowe dodatki. W takim wnętrzu łatwo możemy się wprowadzić we wspaniały nastrój wracając zmęczeni z wielogodzinnej pracy.

Panele winylowe o wiele lepiej przepuszczają energię niż kafle czy tradycyjne panele, więc pod stopami możemy czuć przyjemne ciepło i dodatkowo mieć pewność, że zaoszczędzamy w ten sposób pieniądze. W panelach winylowych liczy się również to, że dzięki swojej strukturze są bardzo trwałe i służyć nam mogą przez wiele lat. Brzmi idealnie.

podłogi winylowe do łazienki

Podłogi winylowe nadają się do łazienki w Twoim domu:

podłogi winylowe do restauracji

Panele winylowe do restauracji

panele winylowe do salonu

Panele winylowe do salonu

panele winylowe do galerii

Panele winylowe do galerii

panele winylowe do kuchni

Panele winylowe do kuchni

Panele winylowe do łazienki dają nowe możliwości

Przez lata firmy dopracowywały swoje panele winylowe, dzięki czemu mogą nas teraz zaskakiwać różnorodnością. Coraz to nowsze kolekcje dekorów dostarczają nieskończonych kombinacji. Stanowią realistyczną imitację naturalnego drewna, minerałów lub kamienia. Znajdziemy modele w różnych wariantach kolorystycznych i odcieniach.

Panele winylowe firmy Schlau np. kolekcja design project, premium lub basic zachwycają swoją naturalnością i minimalizmem. Firma Brillux oferuje aż 40 wzorów z następujących kolekcji: charismatic woods, wyróżniającą się różnorodnością struktur i kontrastami kolorystycznymi w obrębie pojedynczych elementów,  nordic style – o skandynawskiej prostocie, fine selection – o klasycznych wzorach oraz modern stones, którą wyróżnia jednolitość i możliwość położenia płytek bez fugowania.

Podłoga winylowa w łazience to funkcjonalność i praktyczność

Taki wybór umożliwia nam dopasowanie paneli do różnych stylów  mi.in. minimalistycznego, industrialnego, rustykalnego czy eklektycznego. Każda nasza wizja może się urzeczywistnić. To bardzo proste.

W każdym domu można teraz stworzyć idealną przestrzeń, taką w której będziemy odpoczywać. Bardzo często łazienka to takie miejsce, w którym możemy się zregenerować i odciąć od wszelkich docierających do nas bodźców. Aby się w niej czuć wyjątkowo dobrze powinna być taka, o jakiej zawsze marzyliśmy.

Montaż paneli winylowych nie jest trudny

Powinna wyciszać nasze zmysły, koić i uspakajać. W pędzącym świecie istotne jest byśmy umieli to robić. Coraz więcej mówi się o dobrostanie, o uważności. Skupmy się na sobie i otaczajmy się pięknem. Estetyka takiego miejsca jest bardzo ważna.

Prawdą jest, że ostre mocno kolorowe barwy dodają nam energii, wzmagają silne emocje, a spokojne i stonowane odcienie pozwalają nam odpocząć. Powinniśmy wybierać ziemiste barwy takie jak beże, brązy, szarości, zieleń. Pozwólmy sobie na odrobinę relaksu, stwórzmy łazienkę, w której będziemy się dobrze czuć. Zacznijmy od wyboru odpowiednich paneli winylowych do łazienki.

Partnerzy

Nr telefonu

795 000 092

Email

info@podlogiwojciak.pl

Godziny pracy

Pn-pt: 9:00–17:00

ADRES

ul. Bożka 57
Jelcz-Laskowice