Oferujemy panele winylowe najlepszych niemieckich firm
w atrakcyjnych cenach

Podłogi winylowe SCHLAU

 

Niemiecki dystrybutor podłóg winylowych Schlau przedstawia wyjątkowe kolekcje dekorów, pasujące do każdego domu i mieszkania. Precyzja i solidność wykonania daje gwarancję ochrony podczas ich użytkowania.  Kolekcje design project, premium lub basic zachwycają swoją naturalnością i minimalizmem, dodając nawet rustykalnym lub wiejskim wnętrzom nowoczesności i elegancji. Aby sprawdzić jak wygląda wnętrze w różnych wariantach dekorów można skorzystać z funkcji planowania na stronie firmy Schlau klikając na room planner.

podłogi winylowe do kuchni

Podłogi kompozytowe JOKA

 

To łatwe w montażu dekory dostępne w różnorodnych wzorach i kolorach. W zależności od wybranego wariantu stanowią realistyczną imitację naturalnego drewna, minerałów lub kamienia. Dostępna w naszym sklepie kolekcja design 330 to modele w różnych wariantach kolorystycznych o ciepłych lub zimnych odcieniach. Wzory można z łatwością dopasować do pomieszczeń w różnym stylu i o różnym przeznaczeniu, dlatego idealnie sprawdzają się w mieszkaniach i domach. Kolekcja 550 ma grubszą warstwę ścieralności i jest przeznaczona szczególnie dla powierzchni przemysłowych, narażonych na znaczne zarysowania i większą eksploatację.

panele winylowe do salonu

Podłogi ozdobne BRILLUX

 

Podłogi Brillux to łącznie 40 wzorów, podzielonych na cztery aktualne kolekcje: charismatic woods, wyróżniającą się różnorodnością struktur i kontrastami kolorystycznymi w obrębie pojedynczych elementów, nordic style – o skandynawskiej prostocie, fine selection – o klasycznych wzorach oraz modern stones, którą wyróżnia jednolitość i możliwość położenia płytek bez fugowania. W porównaniu z tradycyjnymi panelami dekory firm Schlau, Joka i Brillux nie zatrzymują ciepła lecz pozwalają mu znacznie lepiej przenikać dlatego w budownictwie energooszczędnym są bardzo chętnie wykorzystywane i polecane do ogrzewania podłogowego.

panele winylowe na siłownię

Partnerzy

Nr telefonu

795 000 092

Email

info@podlogiwojciak.pl

Godziny pracy

Pn-pt: 9:00–17:00

ADRES

ul. Bożka 57
Jelcz-Laskowice