Panele winylowe, Podłogi winylowe Brzeg

Mamy podłogę pasującą do każdego wnętrza

Podłogi Wójciak to nowoczesna firma z doświadczonymi pracownikami. Specjalizujemy się w dostarczaniu paneli winylowych od renomowanych niemieckich producentów, cechujących się unikatowym designem i wyjątkową trwałością.

Wieloletnie doświadczenie w branży podłogowej i praca na najlepszych niemieckich panelach pozwala nam świadczyć usługę montażu na najwyższym poziomie. W naszej ofercie mamy bogaty asortyment paneli winylowych, które z pewnością będą pasowały do Państwa wybranego wnętrza. Panele winylowe w porównaniu do klasycznych paneli wyróżnia lepsza przenikalność cieplna – ciepło nie jest zatrzymywane, a nasz panel winylowy pozwala na jego lepsze przenikanie. Ma to ogromne znaczenie i zastosowanie w budownictwie energooszczędnym przy ogrzewaniu podłogowym. Połączenie nowoczesnej technologii i unikatowego wzornictwa sprawia, że nasze podłogi winylowe nie tylko są trwałe i ponadczasowe ale i świetnie wyglądają.

Jako firma z doświadczeniem mamy niezbędną wiedzę i narzędzia do wykonania precyzyjnego montażu paneli winylowych. Służymy radą w wyborze paneli winylowych dopasowany do danego wnętrza.

podłogi winylowe Brzeg

Nasze podłogi winylowe można kłaść w prawie każdym wnętrzu:

podłogi winylowe do restauracji Brzeg

Panele winylowe do restauracji

panele winylowe do salonu Brzeg

Panele winylowe do salonu

panele winylowe do galerii Brzeg

Panele winylowe do galerii

panele winylowe do kuchni Brzeg

Panele winylowe do kuchni

Indywidualne podejście do klienta

Oferta naszej firmy koncentruje się wokół sprzedaży i montażu paneli winylowych. Obszarem naszych usług objęta jest cała Polska, w tym także miejscowość Brzeg. Naszą ofertę zawsze dopasowujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Powierzchnie wielkopowierzchniowe nie stanowią dla nas problemu.

Precyzyjny montaż i trwały materiał

Panele winylowe wyróżniają się precyzja wykonania z dobrej klasy materiałów. Nasze niemieckie podłogi winylowe Brzeg cechują się wysoką klasą ścieralności, co sprawia, że na żywo prezentują się znakomicie i są bardzo wytrzymałe. Nasza firma dzięki bogatemu doświadczeniu w montażu paneli winylowych sprosta Państwa oczekiwaniom. Precyzja i dokładność montażu paneli wpływa na jakość i żywotność ich użytkowania.

Unikatowy design i nowa technologia

Zawsze slużymy Państwu w doradztwie i doborze paneli do danego wnętrza. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a montaż paneli u klienta traktujemy, tak jakbyśmy montowali je w naszych domach. Dzięki współpracy z architektami wnętrz możemy dostarczyć Państwu kompleksową usługę sprzedaży, montażu paneli i profesjonalnego doradztwa.

Panele winylowe od niemieckich producentów

Specjalizacją naszej firmy jest sprzedaż i montaż wysokiej klasy paneli winylowych premium, takich niemieckich marek jak: Schlau, Joka i Brillux. Zapewniamy wysoką precyzję i najwyższą jakość w realizacji zlecenia. Wieloletnie doświadczenie w montażu paneli winylowych na obszarze Niemiec i Austrii chcemy przenieść rodzimy rynek polski. Panele winylowe Brzeg znajda zastosowanie m.in w: butikach, perfumeriach, salonach wnętrz, gabinetach lekarskich, galeriach handlowych oraz w domach prywatnych.

panele winylowe do salonu Brzeg

Partnerzy

Nr telefonu

795 000 092

Email

info@podlogiwojciak.pl

Godziny pracy

Pn-pt: 9:00–17:00

ADRES

ul. Bożka 57
Jelcz-Laskowice