Panele winylowe, Podłogi winylowe Jelcz-Laskowice

Perfekcyjna podłoga pasująca do każdego wnętrza

Nasza nowoczesna firma korzysta z wieloletniego doświadczenia swoich pracowników i sprawdzonych niemieckich paneli najwyższej jakości. Prowadzimy sprzedaż stylowych paneli winylowych wraz z montażem. W zestawieniu z klasycznymi panelami, oferowane przez naszą firmę dekory lepiej przewodzą ciepło – nie zatrzymują go i pozwalają na lepsze przenikanie. Jest to niezwykle istotne i znajduje zastosowanie w nowoczesnym budownictwie energooszczędnym przy ogrzewaniu podłogowym. Innowacyjna technologia wraz z nowoczesnym designem sprawiają, że podłogi winylowe nie tylko świetnie się prezentują, ale są też niezwykle trwałe i wytrzymałe.

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w połączeniu ze znajomością specyfiki sprzedawanych paneli przekłada się na dostarczenie produktu idealnego. Państwo wybiorą panele winylowe swoich marzeń, a my je precyzyjnie zamontujemy. To daje gwarancję trwałości podłogi na wiele lat.

podłogi winylowe Jelcz-Laskowice

Panele winylowe znajdą zastosowanie w prawie każdym wnętrzu:

podłogi winylowe do restauracji Jelcz-Laskowice

Panele winylowe do restauracji

panele winylowe do salonu Jelcz-Laskowice

Panele winylowe do salonu

panele winylowe do galerii Jelcz-Laskowice

Panele winylowe do galerii

panele winylowe do kuchni Jelcz-Laskowice

Panele winylowe do kuchni

Nasza firma dopasuje się do Państwa potrzeb

Sprzedaż i montaż paneli winylowych prowadzimy na terenie całej Polski, w tym także w miejscowości Jelcz-Laskowice, gdzie znajduje się nasza siedziba. Nasza oferta zawsze jest dopasowana do Państwa indywidualnych potrzeb. Powierzchnie wielkopowierzchniowe nie stanowią dla nas problemu.

Trwałość i precyzja montażu

Panele winylowe cechują się precyzyjnym wykonaniem. Posiadają bardzo wysoką klasę ścieralności, co sprawia, że prezentują się znakomicie i są nieprzeciętnie wytrzymałe. Firma Podłogi Wójciak posiada wieloletnie doświadczenie w montażu paneli winylowych, który wymaga niezwykłej precyzji i dokładności. To przekłada się na wieloletnią trwałość podłóg.

Nowoczesny design i zaangażowanie

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, służąc doradztwem wynikającym z wieloletniego doświadczenia. Każdą realizację traktujemy tak samo priorytetowo, a panele winylowe Jelcz-Laskowice  kładziemy „jak u siebie”. Stale współpracujemy z architektami wnętrz, którzy pomagają klientom w wyborze odpowiednich paneli.

Niemiecka jakość paneli winylowych

Specjalizujemy się w montażu najlepszych niemieckich paneli winylowych takich firm jak: Schlau, Joka i Brillux. Dajemy gwarancję najwyższej jakości i precyzji w realizacji zlecenia. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w montażu paneli winylowych w różnych wnętrzach na terenie Niemiec i Austrii. Kładliśmy podłogi winylowe Jelcz-Laskowice  m.in w: butikach, perfumeriach, salonach wnętrz, gabinetach lekarskich, galeriach handlowych oraz w domach prywatnych. Teraz chcemy abyś i Ty miał u siebie nasze panele winylowe.

panele winylowe do salonu Jelcz-Laskowice

Partnerzy

Nr telefonu

795 000 092

Email

info@podlogiwojciak.pl

Godziny pracy

Pn-pt: 9:00–17:00

ADRES

ul. Bożka 57
Jelcz-Laskowice