Panele winylowe, Podłogi winylowe Oława

Piękna podłoga która pasuje do każdego wnętrza

Firma Podłogi Wójciak zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu i korzystaniu ze sprawdzonych paneli najwyższej jakości, wzorowo wykonują usługę montażu paneli winylowych. Sprzedajemy designerskie panele winylowe wraz z usługą montażu u klienta. Panele winylowe w zestawieniu z klasycznymi panelami wypadają dużo lepiej. Wszystko dzięki lepszemu przewodzeniu ciepła. Nasze panele winylowe nie zatrzymują ciepła lecz pozwalają mu przenikać. To sprawia, że są bardzo chętnie wykorzystywane w budownictwie energooszczędnym do ogrzewania podłogowego. Funkcjonalne zastosowanie w połączeniu z innowacyjnym designem sprawia, że nasze panele winylowe są wytrzymałe ale i dobrze wyglądają w każdym wnętrzu.

Bogate doświadczenie pracowników naszej firmy przekłada się na wzorowe wykonanie usługi. Dysponujemy bogatym wyborem niemieckich paneli winylowych od renomowanych producentów. Zestawienie naszych paneli z precyzyjnym montażem przekłada się na zadowolenie klienta i długoletnie użytkowanie podłogi winylowej.

podłogi winylowe Oława

Nasze podłogi winylowe nadają się do niemal każdego wnętrza:

podłogi winylowe do restauracji Oława

Panele winylowe do restauracji

panele winylowe do salonu Oława

Panele winylowe do salonu

panele winylowe do galerii Oława

Panele winylowe do galerii

panele winylowe do kuchni Oława

Panele winylowe do kuchni

Dopasowanie do potrzeb klienta

Zapewniamy sprzedaż i montaż podłóg winylowych na obszarze całej Polski, w tym także miejscowości Oława. Naszą ofertę zawsze staramy się dopasować do danego typu wnętrza oraz Państwa preferencji. Specjalizujemy się w montażu paneli winylowych na powierzchniach wielkopowierzchniowych, jak i mniejszych.

Dokładność montażu i trwałość paneli

Nasze panele winylowe wykonane są z najwyższą dbałością o detale. Wyglądają bardzo prestiżowo i cechują się wysoką klasą ścieralności, przez co często są używane na powierzchniach dużego natężenia ruchu, jak biura, sklepy, galerie czy restauracje. Nasza firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu w montażu podłóg winylowych dostarcza kompleksowy produkt najwyższej jakości.

Nowoczesny styl i zaangażowanie

Każde zlecenie traktujemy priorytetowo, służąc doradztwem wynikającym z wieloletniego doświadczenia. Nasze panele winylowe Oława montujemy z największą starannością. Można rzecz, że robimy to „jak u siebie”. Nawiązaliśmy współpracę z architektami wnętrz, którzy służą pomocą w doborze paneli winylowych do wybranego wnętrza.

Wieloletnie doświadczenie i niemiecka jakość paneli

 

Zajmujemy się sprzedażą i montażem wysogotanukowych paneli od niemieckich producentów paneli winylowych, jak: Schlau, Joka i Brillux. Udzielamy gwarancji na nasze panele i zapewniamy precyzję i dokładność w ich montażu. Nasi pracownicy to fachowcy z bogatym doświadczeniem w montażu paneli winylowych na terenie Niemiec i Austrii. Podłogi winylowe Oława nadają się do położenia w wielu miejscach, m.in. w: butikach, perfumeriach, salonach wnętrz, gabinetach lekarskich, galeriach handlowych oraz w domach.  Zapraszamy do kontaktu oraz do poznania naszej oferty.

panele winylowe do salonu Oława

Partnerzy

Nr telefonu

795 000 092

Email

info@podlogiwojciak.pl

Godziny pracy

Pn-pt: 9:00–17:00

ADRES

ul. Bożka 57
Jelcz-Laskowice