Podłogi winylowe Wrocław

Idealna podłoga pasująca do każdego wnętrza

Podłogi Wójciak  to firma z niemiecką precyzją, oferująca sprzedaż i montaż podłóg winylowych najwyższej jakości. Nasze dekory wykorzystywane są w restauracjach, domach, mieszkaniach oraz obiektach wielkopowierzchniowych. To, co wyróżnia nas na rynku to elastyczność i dopasowanie do klienta. Z naszych usług korzystają przede wszystkim Klienci z Wrocławia, ale docieramy też do tych po drugiej stronie Polski, aby każdy mógł cieszyć się naszymi pięknymi i trwałymi podłogami winylowymi.

podłogi winylowe Wrocław

Panele winylowe kładziemy w prawie każdym wnętrzu:

podłogi winylowe do restauracji Wrocław

Panele winylowe do restauracji

panele winylowe do salonu Wrocław

Panele winylowe do salonu

panele winylowe do galerii Wrocław

Panele winylowe do galerii

panele winylowe do kuchni Wrocław

Panele winylowe do kuchni

Sprostamy Państwa oczekiwaniom

Wśród naszych Klientów są osoby indywidualne, którym zależy na położeniu podłóg winylowych w ich domach i mieszkaniach, ale również duże firmy, które zarządzają przestrzeniami wielkopowierzchniowymi. Potrafimy tak dostosować ofertę do Klienta, że jedni i drudzy są zadowoleni z naszej pracy. Zawsze podchodzimy indywidualnie do zamówienia, zarówno do sprzedaży jak i montażu.

Trwałość i precyzja montażu

Podłogi winylowe, które oferujemy to starannie wybrany asortyment. Nasze wieloletnie doświadczenie pracy w Niemczech przełożyło się na wybór paneli najlepszych niemieckich firm i zdobyciu umiejętności, dzięki którym montaż, wymagający niezwykłej dokładności nie stanowi dla nas żadnego problemu. Dlatego pracujemy szybko i precyzyjnie dając Ci najtrwalsze podłogi winylowe.

Nowoczesny styl i zaangażowanie

Architekci wnętrz coraz chętniej sięgają po nowoczesne podłogi winylowe Wrocław. Unikatowy design dekorów imitujący drewno lub kamień w połączeniu z najwyższą klasą ścieralności tych paneli sprawia, że stają się ona niezwykle popularne. My to wiemy i dokładamy starań, byście cieszyli się nimi w swoich domach lub firmach. Nasi doradcy oraz monterzy są zawsze zaangażowani w swoją pracę. Możecie na nas liczyć.

Niemiecka jakość paneli winylowych

Wykonujemy montaż podłóg winylowych najlepszych niemieckich firm: Schlau, Joka i Brillux. Kładliśmy podłogi w butikach, perfumeriach, salonach wnętrz, gabinetach lekarskich, galeriach handlowych, a także w domach prywatnych na terenie Niemiec i Austrii. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie przenieśliśmy na polski rynek, mając już wielu zadowolonych Klientów w Oławie, Wrocławiu, a nawet Szczecinie.

panele winylowe do salonu Wrocław

Partnerzy

Dlaczego nasze podłogi winylowe są popularne we Wrocławiu?

Od kilku lat rośnie popularność na podłogi winylowe, które swoim wyglądem doskonale imitują drewno, kamień czy minerały. Projektanci wnętrz chętnie korzystają z coraz to nowszych, zaskakujących kolekcji dekorów, które pasują im do wystroju projektu całego mieszkania, sklepu czy jednego pomieszczenia. Po latach ich testowania okazuje się jak trwałe jest to rozwiązanie, szczególnie dla tych którzy w kuchni lub łazience marzyli o drewnianej podłodze, ale nie odważyliby się jej położyć ze względu na zniszczenie. I tutaj pojawiły się podłogi winylowe. Rynek wrocławski chętnie z tego skorzystał. Być może dlatego, że we Wrocławiu tak wiele apartamentów się wynajmuje i podłogi są narażone na różne zdarzenia, a wynajmujący chcą mieć pewność, że ich mieszkania przetrzymają wszystko.

JAKOŚĆ PODŁÓG WINYLOWYCH

Podłogi winylowe firm Schlau, Joka i Brillux są wykonane niezwykle precyzyjnie, a ich wysoka klasa ścieralności sprawia, że są bardzo wytrzymałe. To najlepsze  podłogi winylowe jakie mogliśmy wybrać z niemieckiego asortymentu. Nasze dekory nie zatrzymują ciepła lecz pozwalają mu znacznie lepiej przenikać. Dlatego w porównaniu z tradycyjnymi panelami są bezkonkurencyjne i chętnie wykorzystywane do ogrzewania podłogowego w energooszczędnych domach.

NATURALNY WYGLĄD

Kolekcje podłóg winylowych, które oferują wybrane przez nas firmy to różnorodny zestaw dekorów do złudzenia przypominających prawdziwe rustykalne deski, skandynawski parkiet czy naturalne kamienie. W zależności od upodobania możemy przebierać w odcieniach, dostosowując podłogę do ulubionego stylu i wizji pomieszczenia. To bardzo wygodne rozwiązanie. Nasi klienci z Wrocławia podkreślają, że podłogi są nie tylko piękne, ale przede wszystkim łatwe w utrzymaniu czystości i pielęgnacji.

DOKŁADNY MONTAŻ

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w kładzeniu podłóg winylowych zdobyliśmy umiejętności, które przekładają się na dokładność montażu, a tym samym trwałość podłóg. Warto podkreślić, że ta czynność wymaga niezwykłej uważności i precyzji, zupełnie innego rodzaju niż w przypadku układania paneli tradycyjnych. Jeśli decydujemy się na wybór tak dobrego asortymentu to warto  zatrudnić do montażu najlepszych fachowców. Takie rozwiązanie da nam gwarancję, że podłogi winylowe będą nam służyć długie lata.

FIRMA LOKALNA BLISKO WROCŁAWIA

Bliskość Wrocławia sprawia, że jesteśmy w stanie nie tylko prowadzić sprzedaż naszych dekorów na miejscu w Jelczu – Laskowicach, ale również przyjmować dużo zleceń dot. montażu podłóg winylowych w samym Wrocławiu, gdzie zapotrzebowanie jest ogromne. Siedziba naszej firmy skłania nas do traktowania każdego lokalnego zlecenia jakbyśmy realizowali je we własnych domach lub dla najbliższego sąsiada.

Nie możemy sobie pozwolić, aby ktoś był z nas niezadowolony. Traktujemy to bardzo osobiście. Z drugiej strony wykonujemy też montaże dla firm wielkopowierzchniowych w całej Polsce i podchodzimy do tego z takim samym zaangażowaniem. Nasza firma myśli lokalnie, ale działa globalnie. Do tego po prostu jesteśmy uczciwi i bardzo zaangażowani. Zależy nam na dobrych relacjach z klientami i dobrze wykonanej pracy.

CECHY NASZYCH PODŁÓG WINYLOWYCH

JAKOŚĆ: Podłogi winylowe firm Schlau, Joka i Brillux są bradzo wytrzymałe, ponieważ mają wysoką klasę ścieralności, a ich wykonanie jest też niezwykle precyzyjne. Nasza firma wybrała najlepszy asortyment spośród niemieckich podłóg winylowych. Panele są wykonane z kilku warstw winylu, który stanowią ich rdzeń. Na kluczową warstwę PCV, nałożona jest przezroczysta warstwa poliuretanu, która sprawia, że powierzchnia podłogi winylowej jest zarówno elastyczna jak i wytrzymała, np. nasza kolekcja 550 firmy Joka, która ma grubszą warstwę ścieralności i jest przeznaczona szczególnie do restauracji i powierzchni przemysłowych. To bardzo istotne, jeśli wiemy, że nasza podłoga może być narażona na odkształcenia czy zarysowania. Nasi klienci, którzy wybierają podłogi do salonów fryzjerskich czy innych użytkowych lokalów zawsze to potwierdzą.

ESTETYCZNY WYGLĄD: Firmy, z którymi współpracujemy stworzyły kolekcje podłóg winylowych, które oferują tak różnorodny zestaw dekorów, że z pewnością trafią w gusta każdego. Możemy przebierać w stylach, kolorach czy odcieniach, dostosowując podłogę do naszej wizji pomieszczenia. Dekory, które proponujemy w sklepie wyróżniają się różnorodnością struktur i kontrastami kolorystycznymi w obrębie pojedynczych elementów. Mamy też panele winylowe w stylu skandynawskiej prostoty, o klasycznych wzorach lub modern Stones firmy Brillux, którą wyróżnia jednolitość. Te ostatnie można położyć bez fugowania. Daje to niesamowity efekt. Na dużej przestrzeni tworzy się jakby kamienna tafla. Bardzo popularne stały się te panele winylowe, które do złudzenia przypominają prawdziwe rustykalne deski, skandynawski parkiet czy naturalne kamienie. Od naszych klientów z Wrocławia wiemy, że podłogi są nie tylko piękne, ale też bardzo praktyczne bo łatwe w utrzymaniu czystości i pielęgnacji.

FUNKCJONALNE: Utrzymanie podłóg w czystości nie jest już takim problemem jak kiedyś. Podłoga winylowa nie chłonie wilgoci, więc jeśli się zabrudzi to można łatwo usunąć z jej powierzchni jakikolwiek brud. Jeśli dodatkowo zdecydowaliśmy się na panele, umożliwiające montaż bezfugowy to zanieczyszczenia nie będą nam się zbierać w małych przestrzeniach międzyfugowych. Ponadto dzięki naszym panelom winylowym nasi klienci, którzy korzystają z ogrzewania podłogowego mogą cieszyć się mniejszymi kosztami, ponieważ podłogi winylowe pozwalają ciepłu znacznie lepiej przenikać. Takich argumentów używają najczęściej rodzice małych dzieci. W końcu ich maluchy mogą bawić się na podłodze, która jest przyjemnie ciepła i czysta.

DLACZEGO MONTAŻ MUSI BYĆ DOKŁADNY?

Jeśli chcemy zachować trwałość podłóg to oprócz wyboru najlepszych dekorów powinniśmy postawić na dokładność montażu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w kładzeniu podłóg winylowych wiemy, że podłoga długo zachowuje swoje najlepsze właściwości, jeśli montaż był wykonany przez najlepszych fachowców. Układanie podłogi z paneli winylowych wymaga niezwykłej uważności i precyzji, zupełnie innego rodzaju niż w przypadku układania paneli tradycyjnych. Jeśli decydujemy się na wybór tak dobrego asortymentu to warto zdecydować się na rozwiązanie, które zagwarantuje nam, że będziemy cieszyć się piękną podłogą przez wiele lat.

FIRMA LOKALNA BLISKO WROCŁAWIA

Duże zapotrzebowanie na montaż podłóg winylowych we Wrocławiu było jednym z czynników, które zadecydowały o tym, że na swoją siedzibę wybraliśmy miejsce w bliskiej odległości od Wrocławia. W Jelczu – Laskowicach, w którym prowadzimy sprzedaż naszych paneli winylowych zawsze doradzimy naszych klientom, podpowiemy najlepsze rozwiązania i pokażemy realizacje. Każde lokalne zlecenie traktujemy jakbyśmy realizowali je we własnych domach lub dla najbliższego sąsiada. W małej miejscowości nie możemy sobie pozwolić, aby ktoś miał o nas złe zdanie. Nie jesteśmy anonimowi i nie chcemy być. Do montaży dla firm wielkopowierzchniowych, które wykonujemy w całej Polsce podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Myślimy lokalnie, szanując każdego klienta, ale działamy globalnie, zwiększając nasze możliwości. Po prostu uczciwie wykonujemy swoją pracę, gwarantując pełne zaangażowanie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Jeśli nasze atuty nie przekonują Państwa do skorzystania z naszej oferty, a proponowany asortyment nie spełnia Państwa oczekiwania zapraszamy do kontaktu. Jeśli poświęcą nam Państwo chwilę czasu i opowiedzą czego szukają to postaramy się znaleźć coś idealnego właśnie dla Was. Cenimy sobie szczerość i uczymy się od naszych Klientów. Uważamy, że to relacja z klientami nas wyróżnia. Staramy się budować zaufanie, wzajemnie się słuchać i realizować postawione nam cele. Odwiedź nas w Jelczu – Laskowicach i opowiedz czego szukasz. Nie masz czasu, aby się do nas wybrać? Zadzwoń lub napisz, a stworzymy dla Ciebie wyjątkową ofertę.

czytaj dalej

Nr telefonu

795 000 092

Email

info@podlogiwojciak.pl

Godziny pracy

Pn-pt: 9:00–17:00

ADRES

ul. Bożka 57
Jelcz-Laskowice